Jan Kraus bude na Primě hlavní tváří podzimu

Praha - Nová Show Jana Krause vycházející z pořadu, s nímž populární moderátor dosud slavil úspěchy na České televizi (ČT), bude od září jedním z hlavních lákadel programu televize Prima. Nedělní večery budou na podzim patřit show Česko Slovensko má talent, kterou Prima pořádá společně s partnerskou slovenskou stanicí Joj. Moderovat tento pořad bude právě Kraus se zpěvačkou Lucií Bílou.

„Nemění se nic. Ten formát je daný a má v sobě tolik volnosti, že je jenom na vás, co změníte nebo inovujete,“ řekl Kraus o ukončení práce na pořadu Uvolněte se, prosím v ČT a přechodu na Primu s show nesoucí jeho jméno.

Obdobný jako dosud bude i výběr hostů. „My jsme tam teď dlouho nemohli mít politiky, protože rok byly předvolební kampaně. Teď budeme mít volnější ruce a těším se, že tam uvidíme například nové politiky,“ uvedl Kraus.

Moderátorská dvojice Kraus - Bílá

Moderátor bude spolu se zpěvačkou Lucií Bílou také jedním z porotců soutěže Česko Slovensko má talent. Sestřih nejúspěšnějších scén z britské verze této mezinárodně populární soutěže Prima odvysílá 9. srpna. Kdy však nasadí do vysílání česko-slovenskou verzi, zatím manažeři Primy tají. Nic o svých plánech zatím neprozrazuje ani konkurenční Nova, která na podzim avizovala obdobnou „federální“ soutěž Talentmania, kterou odvysílá společně se stanicí Markíza.

Diváci Primy se mohou opět těšit na Zdeňka Pohlreicha, jehož show Ano, šéfe! byla často terčem kritiky kvůli vulgarismům, nový pořad o gastronomii ponese jméno Na nože. Pokračovat budou i pořady S Italem v kuchyni a Prostřeno! Dále Prima chystá premiéru závěrečné řady seriálu Přešlapy a také novou rodinnou ságu Cesty domů. Na obrazovky se po odmlce vrátí Jiří Krampol se zábavným pořadem Nikdo není dokonalý; zábavné scénky nabídne nový pořad Skečbar se Zdeňkem Izerem a Nelou Boudovou.