Téměř polovina diváků slavila Silvestra s Českou televizí

Praha - Pořady České televize jednoznačně ovládly silvestrovské oslavy. Skoro polovina diváků (konkrétně 42,78 procent), která slavila u televizních obrazovek, sledovala některý z pořadů České televize. Hned osm pořadů ČT1 se umístilo v TOP 10 těch nejsledovanějších 31. 12. 2011. 

Silvestrovský večer opanoval Karel Šíp s pořadem Všechnopárty, kterou si nenechaly ujít 2,043 miliony diváků. „Musím se přiznat, že jsem velmi překvapený, protože bych čekal, že diváci budou chtít na Silvestra nějakou megashow a ne téměř komorní sešlost se třemi hosty,“ komentoval úspěch pořadu moderátor a držitel cen TýTý Karel Šíp a dodal: „Každopádně jsem moc rád, že se pořad divákům líbil a dívali se v tak nečekaně hojném počtu.“

Úspěch měl také komponovaný večer Do roka a do dna, který sledovalo 1,617 milionu diváků. Příznivci Vladimíra Kořena a Maroše Kramára si nenechali ujít Zázraky přírody. Populární pořad sledovalo 1,509 milionu diváků. Dále se umístily pořady Silvestr 2011 – Jdeme do finále!, U muziky na Silvestra a Silvestr 2011 graduje!. Celkem pořady České televize poslední den v roce 2011 sledovaly téměř 43 procenta diváků u obrazovek všech televizí.