Klip týdne: Hollywood Undead / Renegade

Po skladbách „California Dreaming“ „Whatever It Takes“ představují američtí Hollywood Undead třetí novinku z chystaného alba Five. Ta nese název Renegade a její vizuál se nese v duchu pomsty.

Pokud by vás zajímalo, jak si parta maskovaných hudebníků představuje pomstu za únos, tak věřte, že vcelku drsně. Parta dětí se s tím vskutku nepáře a vyzbrojeny pistolemi a mačetami se vydají do pouště osvobodit svou malou sestru z rukou únosce, jehož bídný život ukončí kulkou do hlavy. 

Příběh o dětské pomstě natočil Jake Stark a jde už o třetí singl z připravovaného alba, které ponese název Five, jednoduše psaného jako „V“, které vyjde 27. října. V rámci světového turné jej pak kapela představí i českým fanouškům v pražském Foru Karlín, kde vystoupí 16. února příštího roku. 

Hollywood Undead je americká rap rocková skupina z Los Angeles, založená roku 2005. Všichni členové používají pseudonymy a nosí masky, které jsou z většiny založeny na hokejových brankářských designech. Stávající členové kapely jsou Charlie Scene, Danny, Funny Man, J-Dog a Johnny 3 Tears. Doposud vydali 4 studiová alba, páté vyjde letos v říjnu.