StarDance

Směle na parket! Začíná sedmá řada StarDance

Začíná sedmá řada soutěže StarDance. Poprvé v historii se představí hned deset hvězdných osobností, které vytvoří páry s profesionálními tanečníky. Moderátorská dvojice zůstala ve složení Marek Eben a Tereza Kostková. Show sledujte v sobotu od 20:00 na ČT1.

Česká televize už posedmé neoficiálně zahájí plesovou sezonu. Poprvé bude tančit deset párů, ve finále se tak o vítězi bude rozhodovat mezi třemi. Na parket nastoupí třeba rapper, boxer nebo lékařka.

Soutěžní páry se utkají v nových tancích a nových choreografiích. Poprvé budou páry tančit valčík a salsu a v tematických večerech dojde i na českou hudbu, taneční kroky se budou řídit písněmi Karla Gotta, Marie Rottrové, Věry Špinarové nebo skupiny Lucie.

Kromě toho se soutěžící budou muset popasovat s muzikálovými melodiemi nebo se skladbami Michaela Jacksona. Novinkou letošní řady bude pravidelné okénko tanečníka Jana Ondera nebo rozbor tanců elektronickou tužkou v rukách Zdeňka Chlopčíka. Divákům pořad tradičně přinese sondy do snažení jednotlivých párů na zkouškách.

Ve stejném složení zůstala populární moderátorská dvojice, kterou tvoří Marek Eben a Tereza Kostková. Hudební doprovod opět zajistí Moondance orchestr Martina Kumžáka.

Video Události
video

Česká televize posedmé zahájí plesovou sezonu

Česká televize posedmé zahájí plesovou sezonu

Marek Eben: Je to hrůza vlézt na parket

Začíná sedmá řada StarDance

Jeden večer nebudou účastníci tančit o výhru, ale pro dobrou věc. V nesoutěžním kole, které podpoří Centrum Paraple, budou mít páry za úkol připravit společnou choreografii s vozíčkáři. K porotě ve složení Zdeněk Chlopčík, Jan Révai, Tatiana Drexler a Radek Balaš si přisedne také zakladatel charitativního konta Zdeněk Svěrák.