Srdcebeat se Kryštofovi rozbuší za dva týdny, je téměř vyprodáno

Zhruba čtrnáct dní zbývá do startu podzimního turné kapely Kryštof. Osm večerů v pěti českých městech už je z valné části vyprodáno - fanoušci si zatím rozebrali na 80 tisíc vstupenek. Podpora poslední desky Srdcebeat slibuje silný audiovizuální zážitek.

Zdroj: Facebook kapely Kryštof Autor: Marek Dvořáček

„Zájem o turné nás nesmírně těší. Oba koncerty v Brně jsou vyprodané, do Liberce a Pardubic zbývají jen desítky vstupenek. V Ostravě a Praze čekáme vyprodání druhých koncertů během 14 dní,“ vypočítává zpěvák Richard Krajčo.

Srdcebeat bije světově

Tuzemští muzikanti se netají velkolepými plány. „Na turné kapela připravuje scénu srovnatelnou s největšími zahraničními hvězdami. Na pódiu bude přes 300 světel a vizuálních efektů, které vynáší motorový systém o nosnosti šedesát tun,“ uvádějí. O ozvučení se postará zvukový systém, který používají interpreti jako Imagine Dragons nebo Pharell Williams.

Srdcebeat naživo představí hity z komerčně úspěšného stejnojmenného alba, ale i staré osvědčené kousky. „Bylo těžké vybírat, přece jen jsme za ty roky fungování už napsali pěknou řádku oblíbených hitů,“ říká Krajčo, který se ujal režie celé show, takže přes půl roku dohlížel i na vznik výpravných LED projekcí.

Kryštof se na pódia nepostaví samotní. Záda jim budou jistit třeba zpevačka Lenny nebo druhá předkapela Mirai.