Nová Noc s Andělem přivítá Irglovou s Hansardem

Praha - Oscarovou dvojici Markétu Irglovou a Glenem Hansardem nabídne jubilejní 440. vysílání sobotního pořadu Noc s Andělem. 7. června se pořad představí v nové podobě, s dvouhodinovou živou částí. Přímý přenos moderovaný Pavlem Andělem začne ve 22:50 na ČT 2.

Hlavní vysílací čas bude rozdělen na dva samostatné pořady: Noc s Andělem a Po půlNoci. První část bude pokračovat v dosavadní tradici, nabídne rozhovor či koncert. Ve studiu bude nově k dispozici kontaktní telefonické spojení a do pořadu vstoupí i druhý moderátor.

Pořad Po půlNoci bude dávat prostor mladé kulturní scéně. Mladí tvůrci a soubory po krátkém předtočeném úvodu představí divákům ukázku své tvorby v přímém přenosu. K dispozici budou mít přítomné televizní profese - obraz, střih, světlo, scéniku - a bude zcela na nich, jak s časem naloží. Po skončení produkce budou mít diváci opět možnost vystoupení hodnotit a ptát se (pomocí chatu, sms nebo telefonu).

Poté bude na programu Televizina, ve které bude kritik a moderátor Petr Vizina hovořit s hosty na téma výjimečné hudební klipy a okolnosti kolem jejich natáčení.

Iva Pazderková a Daniel Čech budou střídavě uvádět následující hlubokonoční pořad Do zdi. Hlavním obsahem pořadu bude dialog, jehož účastníky budou především diváci telefonující do studia. Jejich názory a postřehy budou „hostitelé“ komentovat.

Závěrečný blok Noc za nocí je hodinová repríza některé z Nocí, které tomuto vysílání předcházely.