Milovníkům módy patří Průmyslový palác

Praha - Móda obsadila od 28. do 30. srpna Průmyslový palác na pražském Výstavišti, koná se zde 10. ročník veletrhu Móda Praha. Trendové kolekce dvou stovek značek jsou k vidění na ploše přes 4 500 m2. Na jubilejním 10. ročníku veletrhu budou mimo jiné představeny modely světových módních značek Versace VJC, C'N'C Costume National, Ferre Milano, GF Ferre, Stuart Weitzman nebo Roccobarocco, z dětské luxusní kolekce například značky MONNALISA, NAPAPIJRI.

Organizátoři připravili pro vystavovatele i návštěvníky několik změn, které zvýší atraktivitu veletrhu pro širší veřejnost a zároveň nadále zachovají vystavovatelům i odborníkům příležitost k obchodním jednáním. Novinkou je vytvoření specifické sekce Dítě a jeho svět. Na trend zvýšeného zájmu o bioprodukty pořadatelé zareagovali vytvořením specifické sekce „Biomóda 2008“, kde si přijdou na své zejména spotřebitelé se zájmem o organické materiály vhodné pro alergiky.

Další významnou novinkou, kterou ocení zejména běžní návštěvníci veletrhu, je posun veletržních dnů i do víkendového času a úprava charakteru veletrhu. Tomu bude odpovídat i doprovodný přehlídkový program.

První den veletrhu zůstává tradičně vyhrazen kontraktačním a odborným setkáním profesionálů. Zbývající dva dny jsou naopak určeny návštěvníkům z řad široké veřejnosti, pro něž je připraven především pestrý doprovodný program. Během veletrhu Móda Praha se v pravém křídle Průmyslového paláce uskuteční dvacítka módních přehlídek, odborné semináře v oblasti módy, ale i slavnostní program k desátému jubileu veletrhu.