Electronic Beats festival nabídne dvě hudební pódia

Praha - Dnes v 19:30 otevře své brány Veletržní palác, ve kterém už potřetí proběhne festival elektronické hudby s názvem Electronic Beats. Na dvou scénách vystoupí 13 hudebních interpretů. Hlavními hvězdami třetího ročníku jsou Róisín Murphy, Mr. Oizo, The Orb, Hercules and Love Affair, Junior Boys a Cartonnage.

Na Live Stage festival otevřou čeští hudebníci - nejprve DJské duo The Fakes a od 20:30 vystoupí jedna z aktuálních elektro-popových formací české scény Cartonnage. Od 19:30 se také rozezní Electronic Beats Radio 1 stage, na které bude celou noc probíhat samostatný program. Program skončí na obou pódiích v 5 hodin ráno.

Electronic Beats - Advanced Music, Life and Style by T-Mobile - je mezinárodní trendový program, který se zaměřuje na elektronickou hudbu, design a módu. V rámci tohoto programu každoročně probíhá řada akcí a aktivit zaměřených na elektronickou hudbu, její fanoušky a související životní styl. Festivaly Electronic Beats a klubové akce lákají davy příznivců ve všech evropských zemích. Aktivity Electronic Beats rovněž zahrnují například časopis, webové stránky či DVD magazín Slices - tato média přinášejí informace o novinkách v oblasti módy, technologií, designu a hudby.

Plakát festivalu
Plakát festivalu