On-line z Divadla Kampa: Na cestě

Praha – Portál ČT24 přinesl opět jeden z neopakovatelných divadelních zážitků v přímém přenosu. Diváci mohli sledovat příběh matky a dcery, které se jednoho květnového dne vydají za babičkou. Během cesty si možná řeknou víc, než původně chtěly. Představením Na cestě vyjadřuje autorka s humorem a nadsázkou úctu všem matkám a dcerám. Ač každá jiná, něco je spojuje – strach i láska. Záznam je k dispozici v tomto článku a v archivu iVysílání - původní vysílání.

Toto představení není drama, spíše láskyplný, úsměvný pohled na jejich společné bytí. Představení je doprovázeno mužem hudebníkem a dojemno-veselými písničkami. Ačkoli je věnováno všem matkám a dcerám, vhodné je též pro otce i syny.

Scénář a režie : Iveta Dušková, hrají: Nataša Burger a Agáta Dušková. Scéna: Karel Bílek. Kostýmy: Erika Bornová. Hudba: Andraž Polič.

Divadlo Kampa

představuje klubovou divadelní scénu komorního charakteru, kreativní platformu pro uměleckou činnost a zajímavé autorské projekty. Specifikem divadleního prostoru je úzká spolupráce s divákem a jeho zapojení do děje na scéně. Návštěva v Divadle Kampa není pasivním receptivním zážitkem, spíš chce být inspirací a podnětem k povzbuzení individuální kreativity a schopnosti tvůrčího sebevyjádření svých návštěvníků. V Divadle Kampa nejsou návštěvníci v roli pasivních diváků, naopak se snadno stávají spolutvůrci a aktéry představení.

Dramaturgie divadla se soustředila na autorská divadelní představení, diskusní večery na zajímavá a aktuální témata, spolu s projekty kreativních uměleckých dílen pro širokou veřejnost.

Na cestě
Na cestě