Sean Penn jako rocker

Řím - Italská média zveřejnila první snímky Seana Penna, který natáčí nový film s názvem This Must Be the Place. Oscarový herec na nich s divokou hřívou dlouhých vlasů, černě zvýrazněnýma očima a rudými rty vypadá prý jako Robert Smith, frontman rockové kapely The Cure. Film by měl mít premiéru údajně na festivalu v Cannes (11. až 22. května).

Penn hraje znuděného stárnoucího slavného rockera, který se rozhodl najít nacistu a válečného zločince, jenž za druhé světové války trýznil jeho otce. Režisérem snímku je Paolo Sorrentino, který se podepsal například pod životopisné drama Božský (2008).

Rocková hvězda Cheyenne (Penn) žijící v Dublinu se po smrti svého otce rozhodne vypátrat důstojníka SS, který sloužil v koncentračním táboře v Osvětimi. Aby svého otce pomstil, vydá se zločince hledat do Ameriky. Cesta se ale změní na sebepoznávací pouť.

Cheyenneho manželku hraje Frances McDormandová. Ve vedlejší roli se ve snímku objeví také Eve Hewsonová, dcera zpěváka Bona z irské skupiny U2. Hudbu má na starosti David Byrne, spoluzakladatel americké hudební skupiny Talking Heads. Jako název filmu - This Must Be The Place - použili tvůrci právě název písně této kapely.

Sean Penn při natáčení filmu This Must Be the Place
Sean Penn při natáčení filmu This Must Be the Place