Pravdu o lásce sdělí Pink osobně i Česku

Praha - Pink opět zavítá do Česka. 10. května 2013 vystoupí v pražské O2 areně, kde se zastaví na svém koncertním evropském turné. Na šňůře The Truth About Love propaguje stejnojmenné album.

„Globální superstar Pink nedávno potvrdila 26 evropských termínů v návaznosti na oznámení 25 koncertů v USA a Kanadě. Turné nazvané The Truth About Love podporuje vydání nového stejnojmenného alba, které se ihned po vydání umístilo celosvětově na 1. příčce žebříčku iTunes. Série evropských koncertů odstartuje 14. dubna 2013 v Manchesteru, o několik týdnů později produkce dorazí i do Prahy,“ potvrdil Petr Novák z pořádající společnosti Live Nation.

Naposledy Pink, vlastním jménem Alecia Beth Mooreová, koncertovala v Praze v červenci 2010. Zpěvaččina turné Funhouse z roku 2009 a Summer Carnival z roku 2010, která zahrnovala 149 koncertů po celém světě, zhlédlo přibližně 2,9 milionů fanoušků, včetně těch v České republice, kde Pink během nich také vystoupila.

Vstupenky na koncert trojnásobné držitelky cen Grammy budou v předprodeji od 1. října ve sběrnách Sazky v cenách od 1 090 do 1 790 korun.