Koncerty, reedice, nové album? Pražský výběr jede

Praha - Loňský comeback se Pražskému výběru povedl na výbornou. Koncertní vystoupení dopadla v očích fanoušků i kritiků dobře a úspěch měly také reedice alb Straka v hrsti (získala platinové ocenění) i Výběr. Pánové ale neusínají na vavřínech - na březen už naplánovali další koncerty a v té době by se na pultech měla objevit další reedice, tentokrát poslední čtvrté studiovky Běr.

Koncertní šňůra sice aktéry údajně stála vyvrtnuté kotníky, záněty šlach i chřipku. Přesto se základní sestava kapely nevzdává a plánuje další akce.

  • 19. 3. od 19:00 hod. - PLZEŇ, Zimní stadion
  • 22. 3. od 19:00 hod. - OLOMOUC, Zimní stadion
  • 24. 3. od 19:00 hod. - BRATISLAVA, NTC Aréna
  • 26. 3. od 19:00 hod. - PRAHA, Tipsport Arena

Formace s potěšením konstatovala, že jejich fanoušci reagují na většinu písní, a dokonce si i po těch letech pamatují text. Coby největší hity však jmenovala Hraběte X, Václavák, Pražáky, Prachy, Proč jen já, Oldu, Tatrmana, Dudy, Chvastouna a Snaživce.

Jak se zdá, je z čeho vybírat. Staré klasiky si budou moci zabroukat obyvatelé hned čtyř měst, kam Výběr zavítá. Zmíněné březnové koncertní turné nemine Plzeň, Olomouc, Prahu, ale ani sousední Bratislavu.

„Těšíme se na setkání s fanoušky a na skvělé koncerty. Až celá tour skončí, sedneme si k letecké kávě a probereme možnosti vytvoření dalšího řadového alba. Pokud se tak stane, avizujeme dopředu, že v roce 2014 nebudeme koncertovat! Tudíž ten, kdo nás bude chtít vidět v akci, má šanci letos,“ upozorňují hudebníci.