Vybraná česká kina nabízejí koncert Robbieho Williamse

Praha - Příznivci současného krále popu Robbieho Williamse mají dnes jedinečnou možnost alespoň zprostředkovaně se zúčastnit jeho koncertu. Přenos z Estonska, z předposlední zastávky na turné po evropských stadionech, přenášejí totiž i některá česká kina. Kladně recenzovaná show, která je pořádána k propagaci zpěvákova posledního alba Take The Crown, bude živě přenášena v 2D HD rozlišení ve zvukové kvalitě Dolby Surround v úterý 20. srpna 2013 od 19:50.

Dramaturgie večera obsahuje některé Robbieho aktuální hity, vybrané tracky z dob jeho spolupráce se skupinou Take That a pochopitelně i jeho největší sólové pecky. „Myslím si, že při současném stavu techniky je takový zážitek z koncertu možná i vyšší než na reálném koncertu. V současné době je Robbie Williams považován za jednoho z nejlepších bavičů a posluchači, kteří ho chtějí vidět, si určitě přijdou na své,“ řekl ve Studiu 6 ČT24 hudební publicista Honza Vedral.

Video Rozhovor s hudebním publicistou Honzou Vedralem
video

Rozhovor s hudebním publicistou Honzou Vedralem

Show bude uvedena v původním znění bez tituků. Cena lístků v den koncertu je 350 Kč.

Kina, která koncert přenášejí:

Praha - Bio Oko, kino Světozor; Hradec Králové - Bio Centrál; Karviná - Centrum; Teplice - Květen; Plzeň - Beseda; Hodonín - Svět; Uherské Hradiště - Hvězda; Náchod - Vesmír; Semily - Jitřenka; Kyjov - Panorma; Chotěboř - Digitální kino; Vsetín - Vatra; Olomouc - Metropol; Český Krumlov - Luna; Cheb - Svět; Tábor - Svět; Chomutov - Svět; Jičín - Biograf Český ráj; Kino Hlinsko; Dvůr Králové nad Labem - Svět; Kolín - Kino 99; Zlín - Golden Apple Cinema; Varnsdorf - Centrum Panorama; Kadaň - Hvězda; Veselí nad Moravou - Morava; Kino Boskovice; Děčín - Sněžník.