Hurts opět v Praze, fandové odpočítávají poslední dny

Praha - Synth-popové duo Thea Hutchcrafta a Adama Andersona Hurts se poněkolikáté vrací do Česka. Do jejich vystoupení v Incheba Areně zbývá pár dnů, pánové se na pódiu objeví už 8. listopadu.  

Hurts vydali v lednu desku Exile, kterou vzápětí přijeli představit do Lucerna Music Baru. Vystoupení bylo ale v mžiku oka vyprodáno a Britům se zřejmě českých fanoušků zželelo, a proto vyhlásili další koncert v Incheba Areně.

Oba romantici se drží přesvědčení, že nechtějí příliš hrát na velkých stadionech či v halách. Raději volí menší kluby, kde se jim snáz daří vykouzlit intimní atmosféra, blížící se pražská zastávka tedy bude v tomto ohledu výjimkou. A nebude jediná - při podzimním turné je o ně takový zájem, že se malých prostor asi budou muset nadobro vzdát.  

Chvilky čekání na koncert si můžete zkrátit novou skladbou Under Control, na níž Hurts spolupracovali s DJem Calvinem Harrisem, a písnička tudíž vybočuje z jejich tradičně pochmurného stylu. Hurts se tedy představují v úplně odlišné podobě…