Firma AAA Auto zavře pobočky v Polsku, chystá se do Ruska, Ukrajiny a Dubaje

Praha - Skupina autobazarů AAA auto uzavře během několika měsíců všechny své pobočky v Polsku. Majoritní vlastník společnosti Anthony Denny zároveň potvrdil, že firma i přes problémy pomýšlí na další expanzi. V minulém roce byla expanze společnosti osmdesátiprocentní. Stav akcií však nebyl příliš příznivý, v současnosti bude proto pozornost vedení soustředěna na dobré hospodaření.

„S Polskem je to velmi těžké, trh je zaplaven importovanými vozy ve špatném technickém stavu a se špatným původem. S tím se nechceme potýkat, protože nám jde o seriózní obchod,“ vysvětlila Karolína Topolová, viceprezidentka AAA Auto. Často jde podle ní o podvody s přetočenými kilometry, a s tím nechce mít firma nic společného.

Příležitosti vidí Topolová naopak v Rusku, na Ukrajině a v Dubaji. Všechny tyto trhy mají pro společnost velký potenciál. AAA Auto se chce rozšiřovat i na českém a slovenském trhu. Nedávno otevřela pobočku v Plzni a chystá se usídlit v Jihlavě. Na Slovensku se pak zaměří například na Ružomberok a další pobočky na jihu.