
Dálnici D1 na Prahu uzavřela hromadná nehoda
Policie po nehodě odklonila dopravu přes exit 134 na silnici II/602. Osobní vozidla se mohla za asistence policie otočit do protisměru, sjíždět z dálnice a pokračovat přes Velký Beranov na Prahu. Kamiony musely zůstat v koloně za dopravní nehodou.
Ve tři hodiny odpoledne se podařilo uvolnit levý jízdní pruh a přibližně o hodinu později i celou dálnici.
Při nehodě se dva lidé zranili. Jednoho přepravila letecká záchranná služba se středně těžkým zraněním do nemocnice v Brně, druhý člověk se podle ředitelky krajských záchranářů Vladislavy Filové zranil lehce. Byl převezen do jihlavské nemocnice.
Podle mluvčí policie Dany Čírtkové může za nehodu zřejmě nepozornost jednoho z řidičů kamionu. Přehlédl pomalu jedoucí vozidla před sebou a do posledního v koloně narazil. To pak narazilo do dalšího vozu.