Mezi Ohradou a Palmovkou nebudou o víkendu jezdit tramvaje

Praha - Pražané, kteří budou o víkendu cestovat mezi stanicemi Ohrada a Palmovka, se budou muset obejít bez tramvají. Místo nich budou cestující v tomto úseku přepravovat náhradní autobusy, informovala o tom Eva Dydová z Dopravního podniku hlavního města Prahy.

Tramvaje číslo 1, 8, 10, 19 a 55 nebudou mezi Ohradou a Palmovkou jezdit od pátečního rána do nedělní noci. Linka číslo 1 pojede z Palmovky přes zastávky U Kříže, Bulovka, Kobylisy a Ládví do obratiště Sídliště Ďáblice. Tramvaj s číslem 8 bude lidi vozit z Nádraží Vysočany přes zastávky Kolbenova a Hloubětín do zastávky Lehovec. Linka 10 bude jezdit ze zastávky Biskupcova přes Ohradu a Vápenku do zastávky Spojovací. Tramvaj 55 bude v úseku Jindřišská - Palmovka odkloněna přes zastávky Masarykovo nádraží, Florenc, Křižíkova a Invalidovna. 

Náhradní autobusy X-19 budou jezdit ve dne v úseku Biskupcova - Balabenka - Palmovka, v noci je vystřídají vozy s označením X-55, které budou cestující vozit v úseku Lazarská - Biskupcova - Balabenka - Palmovka.