ODS spustila kampaň proti ČSSD i na YouTube

Praha - Občanská demokratická strana dnes spustila svoji vlastní stránku na populárním kanálu YouTube. Už v polovině února zahájila negativní kampaň proti ČSSD na internetových stránkách. Podle ODS jde o další kamínek v mozaice moderně vedené kampaně do Evropského parlamentu. Po jejím skončení bude videostránka nadále sloužit jako moderní prostředek ODS pro komunikaci s veřejností.

„Krátké video podává informaci v názorné, koncentrované formě. Navíc dokáže politickou osobnost vystihnout včetně jejího stylu a způsobů. A to v pozitivním i negativním slova smyslu. Je zkrátka přesvědčivější než psané slovo,“ uvedl lídr kandidátky ODS pro volby do Evropského parlamentu Jan Zahradil.


Stránka zatím obsahuje video s kritickým portrétem Jiřího Paroubka nebo kuchařku ČSSD. Na Youtube se ale objeví i klipy představující volební program ODS do Evropského parlamentu. „Děláme si trochu legraci z toho probíhajícího sjezdu sociální demokracie. Myslíme si, že ta poněkud ztěžklá politická atmosféra v této zemi potřebuje jisté odlehčení,“ řekl ČT Zahradil, podle kterého bude ODS sjezd sociálních demokratů komentovat i dalšími videi.