Nehodu na Mělnicku nepřežil mladík, další dva se zranili

Kozomín (Mělnicko) - Na Mělnicku dnes ráno havarovalo u Kozomína auto se třemi mladíky. Jeden na místě zemřel, další dva se zranili, informovala o tom mluvčí středočeské záchranné služby Tereza Janečková. Jejich vůz dostal smyk a narazil do stromu. Záchranáři se podle ní snažili mladíka oživit, ale neúspěšně. Zbylí dva skončili s lehkými zraněními v pražské vinohradské nemocnici. Další vážná dopravní nehoda se dnes stala i u obce Velim na Kolínsku, kde se srazila dvě osobní auta.

Na Mělnicku vyjelo brzy ráno ze silnice osobní auto u Postřižína ve směru od Veltrus na Prahu. Řidič peugeotu při projíždění zatáčky vyjel koly na travnatou plochu mimo vozovku. Auto dostalo smyk, přejelo do protisměru a narazilo do stromu. Jedenadvacetiletý spolujezdec utrpěl zranění neslučitelná se životem, zbylí dva stejně staří mladíci vyvázli podle Janečkové s lehkými zraněními. Zdravotníci je převezli do pražské vinohradské nemocnice.

##GMAP:4647:nehoda u Postřižína##

Druhá dopravní nehoda se stala i u obce Velim na Kolínsku, kde se střetla dvě osobní auta. Zraněn byl řidič jednoho z nich, který musel být z místa nehody transportován leteckou záchrannou službou. Utrpěl poranění hrudníku, dolní končetiny a zasahující lékař měl u zraněného také podezření na poranění páteře. Nakonec skončil také v pražské vinohradské nemocnici. Záchranáři ještě ošetřovali ženu s pohmožděným hrudníkem, kterou převezli na chirurgickou ambulanci do Kolína.

/*json*/{"map":{"lat":50.052289264026,"lng":15.130920410156,"zoom":12,"mapTypeId":"hybrid"},"markers":[{"lat":50.059973,"lng":15.106978,"type":"2","description":""}],"polylines":[],"circles":[],"polygons":[],"rectangles":[]}/*json*/