Zraněného řidiče vyprošťovali hasiči

Hrušková (Sokolovsko) - Vážně zraněného muže vyprostili z havarovaného auta ve čtvrtek odpoledne hasiči společně s posádkou záchranné služby. K nehodě došlo po třetí hodině u Hruškové na Sokolovsku. Osobní auto tam čelně narazilo do stromu a uvnitř zůstal zaklíněný řidič, informoval o tom na webu mluvčí krajských hasičů Martin Kasal.

„Na cestě směrem na Hruškovou na hasiče čekala hlídka policie, která navedla družstvo ze silnice na pole. Na konci tohoto pole pak už čekala záchranná služba u osobního auta, které čelně narazilo do stromu,“ doplnil Kasal.

/*json*/{"map":{"lat":50.156885711261,"lng":12.707748413086,"zoom":14,"mapTypeId":"hybrid"},"markers":[{"lat":50.155453,"lng":12.709762,"type":"2","description":""}],"polylines":[],"circles":[],"polygons":[],"rectangles":[]}/*json*/

Záchranáři zraněného muže z vraku auta vyprostili bez použití hydraulických nástrojů, na místě zasahoval i vrtulník. „Hasiči po zajištění protipožárního zabezpečení havarovaného auta připravili přistání pro vrtulník a pomohli s přenesením vážně zraněného muže,“ dodal Kasal. Toho vrtulník transportoval do plzeňské nemocnice.

Proč auto narazilo do stromu a co vůbec dělalo na poli, zjišťuje policie.