V Lipsku si přijdou na své nejen příznivci tuningu

Lipsko - V Lipsku právě probíhají tři specializované automobilové výstavy, AMITEC, AMIcom a AMIstyle. Veletrh AMITEC je zaměřený na vybavení dílen a služby pro automobily. Na výstavě AMIcom najdou zájemci navigační, zábavnou a komunikační techniku. AMIstyle se zabývá car stylingem a tuningem vozů. Výstavy probíhají od 9. do 13. dubna. V Lipsku se tak letos poprvé rozhodli, že neudělají tradiční autosalon, ale tři automobilové výstavy. Lipský autosalon se bude opět konat až v příštím roce.

Veletrh AMITEC je předním odborným veletrhem součástek, vybavení dílen a služeb v Německu. Další dvě výstavy AMIcom a AMIstyle jsou podle motoristického novináře Tomáše Hrnčíře spíše lifestylové.

Veletrh AMIstyle se zabývá car stylingem, tuningem vozů a na veletrhu AMIcom naleznou zájemci vše, co se týká navigací, zábavní a komunikační techniky. Na lipském výstavišti je téměř 250 vystavovatelů.

Spojení tří výstav AMITEC, AMIcom a AMIstyle na lipském výstavišti tak představuje široké veřejnosti různé oblasti automobilového průmyslu.

Veletrh v Lipsku
Veletrh v Lipsku