Na dům v Bohuňovicích někdo 11krát vystřelil

Olomouc - Neznámý pachatel střílel z pátku na sobotu na rodinný dům v Bohuňovicích na Olomoucku. Policisté na fasádě domu napočítali 11 střel, jedna pronikla oknem do domu. V domě byli jeho obyvatelé, naštěstí se nikdo nezranil. Policie případ vyšetřuje, bližší informace nesdělila. Motiv policie zatím nezná a po střelci pátrá. 

Dům je normálně obydlen. O střelbě jeho obyvatelé netušili, poškození domu si všimli až ráno. „V místnosti, kam střela pronikla, nebyli, v domě však ano. Zjistili to až ráno, když si všimli poškozeného domu. Zavolali policisty a ti zjistili, že je to od střel ráže devět milimetrů,“ uvedl policejní mluvčí.

Podle starosty obce Jiřího Petřeka se dům nachází uprostřed obce. O důvodech střelby odmítl spekulovat. „Dozvěděl jsem se to prostřednictvím SMS od našeho policisty. Pro mě je podstatné, že se nikomu nic nestalo,“ řekl starosta, podle kterého je celá událost neuvěřitelná. Nic podobného se v obci dosud nestalo. Předběžná škoda byla vyčíslena na 30 000 korun. 

/*json*/{"map":{"lat":49.647180616087,"lng":17.314453125,"zoom":10,"mapTypeId":"roadmap"},"markers":[{"lat":49.662594,"lng":17.285824,"type":"1","description":""}],"polylines":[],"circles":[],"polygons":[],"rectangles":[]}/*json*/
Video Telefonát Evy Knajblové
video

Telefonát Evy Knajblové

Video Reportáž Radky Štědré
video

Reportáž Radky Štědré