Pro Playboy se svlékla Marge Simpsonová

Praha - Časopis Playboy si pro své čtenáře připravil opravdovou lahůdku. Poté, co se na obálce časopisu objevily idoly typu Marylin Monroeové, Madonny nebo Cindy Crawfordové, odhaluje zde své vnady poprvé hvězda animovaných seriálů. Na obálce listopadového čísla, které dnes přichází do prodeje, se objevila Marge Simpsonová, první kreslená modelka. Nový ředitel časopisu Scott Flanders se tak snaží přilákat mladší čtenáře. Jejich průměrný věk se nyní pohybuje kolem 35 let.

Časopis Playboy se snaží kromě lákání mladých zastavit také úbytek čtenářů. Náklad totiž v posledních třech letech klesl o pětinu na 2,5 milionu výtisků.

Speciální sběratelské číslo obsahuje i rozkládací plakát a rozhovor s kreslenou celebritou.

Video Telefonát Michala Kubala
video

Telefonát Michala Kubala

Telefonát Michala Kubala

Z 6:30, 16. 10. 2009

Jiří Lábus a Martin Charvát v pořadu Před polednem

Jiří Lábus:

0„Myslím, že si (Marge) uvědomila, že na titulní stránce je konečně slušná ženská, která se nesluní, nechodí do fitka a také pracuje. Je to máma tří dětí!“

Podle kreativního ředitele agentury Konektor Martina Charváta jde o trend, který už existuje asi deset let. „Dochází k prolnutí fiktivních světů a našeho reálného světa. Dochází k tomu oboustranně. Je zajímavé, že tento trend odstartoval seriál Simpsonovi, kde vystupují skutečné celebrity, ovšem nakreslené. Stejným způsobem se zase kreslené celebrity dostávají do našeho skutečného života,“ míní Charvát.

Časopis Playboy byl založen v roce 1953 a své vnady na jeho stránkách odhalily herečky, modelky, zpěvačky a sportovkyně z celého světa. Kromě erotických fotografií publikuje také články a rozhovory s osobnostmi ze světa vědy, kultury, politiky a sportu.

Herec Jiří Lábus
Herec Jiří Lábus