Olympiáda se blíží, ČT spouští webový speciál

Praha – Česká televize dnes spustila speciální internetové stránky k nadcházejícím zimním olympijským hrám ve Vancouveru. Web na adrese www.zoh.cz bude minutu po minutě mapovat veškeré dění na hrách, nabídne kompletní program a chybět nebude ani rozsáhlá videosekce, která bude dostupná zdarma, s omezením na území České republiky. Na serveru se objeví i chaty se zajímavými osobnostmi. Dozvíte se mnohé o olympijské historii, českých úspěších i neúspěších a najdete zde také podrobné informace o dějišti her.

Videosekce nabídne živé vysílání a on‑line archiv programů ČT2 i ČT4 a jako jediná v tuzemsku navíc přinese šest speciálních, ryze internetových kanálů s přímými přenosy z Vancouveru a Whistleru v televizní kvalitě SD. Zcela unikátní pak bude možnost sledovat na webu také program ČT HD, vysílání ve vysokém rozlišení, a to v HD kvalitě 720p.

Pozornost veřejnosti si určitě získá i další bohatý obsah. Kromě sportovního zpravodajství, kompletního výsledkového servisu a programu her bude nachystána řada zajímavostí a bonusů. Mezi ně budou patřit například chaty se zajímavými osobnostmi nebo soutěže o ceny.

Na jaké úspěchy může navázat česká výprava? Milovníkům sportovní historie nabízí server i pohled do minulosti her. Kolik sad medailí se ve Vancouveru a v přilehlých sportovištích rozdá? A jakými zajímavostmi se může pyšnit hlavní město Britské Kolumbie? Na všechny tyto otázky a mnohé další odpoví olympijský server České televize.

ZOH.cz
ZOH.cz