Ankety TýTý se letos zúčastní i TV Barrandov

Praha - Soukromá televizní stanice Barrandov se letos poprvé zapojí do ankety televizní popularity TýTý, kterou vyhlašuje časopis Týdeník Televize. Vedle České televize, Novy a Primy je tak TV Barrandov čtvrtou stanicí, která získala právo nominovat vlastní tváře a pořady do 19. ročníku této tradiční divácké soutěže. Do prvního kola, které se uskuteční od 1. do 28. února, televize Barrandov nominovala tváře a pořady na základě interního hlasování zaměstnanců televize. Nominovaným během února odvysílá spoty v rámci svého vysílání a pro anketu zřídila i speciální stránku na svém webu.

O cenu Týtý se za TV Barrandov v prvním kole ucházejí moderátor předpovědi počasí Jak bude Miloš Čížek v kategorii osobnost televizního zpravodajství, Zuzana Bubílková jako osobnost televizní publicistiky a Jan Saudek jako moderátor vlastní talk show v kategorii osobnost televizní zábavy. 

Do kategorie pořad roku TV Barrandov zařadila Politickou střelnici, kterou moderuje Zuzana Bubílková. O titul seriál roku bude bojovat česko-slovenský projekt z prostředí ženské věznice nazvaný Odsouzené.

V případě, že nominovaní TV Barrandov obdrží potřebný počet hlasů, postoupí do druhého kola ankety, jejíž výsledky budou vyhlášeny 27. března v pražském Divadle na Vinohradech. O vítězích ankety rozhodují televizní diváci hlasováním prostřednictvím SMS

Jan Saudek
Jan Saudek