Lady Gaga bude první komiksovou hrdinkou Slávy

Los Angeles - Americká zpěvačka Lady Gaga bude první hrdinkou komiksové řady, kterou pod názvem Fame (Sláva) připravuje americké vydavatelství Bluewater Production. To chystá i další komiksy s filmovými, sportovními nebo hudebními hvězdami, třeba s fotbalistou Davidem Beckhamem nebo rapperem 50 Centem. Komiks o Lady Gaga, o níž vydavatelství na svých stránkách uvedlo, že vypadá kvůli své zálibě ve výstřední módě jako komiksová hrdinka i ve skutečném životě, se na pultech objeví 5. května.

Vydavatelství má na svém kontě už komiksy o politicích Political Power (Politická síla), v nichž se čtenáři dozvědí mimo jiné o osudu bývalého herce a pozdějšího amerického prezidenta Ronalda Reagana nebo Baracka Obamy.

Následovaly biografie úspěšných žen s názvem Female Power (Ženská síla). V této řadě se objevila zatím například autorka Harryho Pottera Joanne K. Rowlingová nebo první dáma USA Michelle Obamová. 

Vydavatelskému domu se podle jeho šéfa Darrena G. Davise podařilo kreslenými životopisy mocných a úspěšných získat čtenáře, kteří o komiksy v minulosti nikdy nestáli. Ve svých aktivitách se proto vydavatelství rozhodlo pokračovat a k portrétování si nyní vybralo slavné tváře showbyznysu. 

Komiks o Hillary Clintonové
Komiks o Hillary Clintonové
Více fotek
  • Komiks o Hillary Clintonové zdroj: www.bluewaterprod.com http://img2.ct24.cz/cache/140x78/article/14/1344/134351.jpg
  • Komiks o Baracku Obamovi zdroj: www.bluewaterprod.com http://img2.ct24.cz/cache/140x78/article/14/1344/134353.jpg
  • Komiks o Nelsonu Mandelovi zdroj: www.bluewaterprod.com http://img2.ct24.cz/cache/140x78/article/14/1344/134352.jpg