Na Hradecku v noci zemřeli dva chodci

Rychnov nad Kněžnou - Noční nehody v Královéhradeckém kraji nepřežili dva chodci. Třiatřicetiletého muže srazil neznámý motorista v Rychnově nad Kněžnou, ženu usmrtilo auto u Třebechovic pod Orebem na Hradecku. Středně těžké zranění dnes ráno utrpělo i malé dítě, které srazil vůz na přechodu pro chodce v Trutnově.

Řidič, který srazil chodce, ujel od nehody v Rychnově nad Kněžnou. Policii na místo přivolali až náhodní chodci. Příčina nehody je dosud v šetření.

Policie vyšetřuje i tragickou havárii, při které osobní automobil na silnici I/11 u Třebechovic od Orebem srazil dívku, která šla po krajnici. „Osobní automobil se po předjíždění zařadil do svého jízdního pruhu a narazil do poškozené, která na místě zemřela,“ uvedla mluvčí hradecké policie.

Policisté dnes před osmou hodinou také vyjížděli k dopravní nehodě do Horské ulice v Trutnově, kde automobil srazil na přechodu pro chodce malé dítě. „Záchranáři převezli zraněného nezletilého do nemocnice se středně těžkými zraněními, nehodu nadále vyšetřujeme,“ řekl mluvčí trutnovské policie.