Florbalový turnaj v Boskovicích

V sobotu 14. února 2015 se sportovní hala v Boskovicích rozezněla mnoha dětskými hlasy. Mladší žáci (elévové) zde změřili síly v dalším utkání seriálu florbalových turnajů. Tentokrát se na startu objevila družstva Orlů z Blanska, Bořitova, Olešnice a domácích Boskovic.

Sportovní setkání dětí zahájil starosta Orla Jednoty Boskovice Ing. Jaroslav Vítek: „Vítám všechny na dalším turnaji orelské župy Krekovy. Dnes budeme hodnotit nejen kolektivy, ale též nejlepšího brankáře a hráče. Zdravím všechny rodiče a ty, co florbal podporují.“

Děti bojovaly o medaile a diplomy ze všech sil. Bramborové medaile, tedy čtvrté místo, si odvezlo družstvo Orlů z Blanska, bronzovou třetí pozici vybojovali mladí borci z Bořitova, stříbrné medaile obdrželi Olešničtí a nejlepším družstvem se po zásluze stali domácí florbalisté Orla jednoty Boskovice.

Nejlepším brankářem za nejméně obdržených gólů se stal Jonáš Přibyl z družsta Boskovických. Nejlepším střelcem s počtem sedmi střelených gólů byl vyhlášen hráč z Bořitova Patrik Fojt. Putovní pohár z rukou Ing. Jaroslava Vítka převzalo družstvo Orlů z Boskovic.