Brněnský policista loupil v herně

Brno - Hernu v Dobrovského ulici přepadl se zbraní v ruce dvaačtyřicetiletý policista. Z trezoru si odnesl přes 200 tisíc korun. Informoval o tom server Novinky.cz.  Policista přepadl hernu už minulý čtvrtek, 28. října, v ranních hodinách. Při zkoumání záběrů z bezpečnostních kamer policisty zaujala jeho profesionalita, z toho usoudili, že pachatelem by mohl být policista nebo voják.

„Přišel krátce po sedmé hodině ráno, nejprve chtěl peníze z poklady, s tím se ale nespokojil a musela jsem mu vydat i peníze z trezoru,“ popsala České televizi nepříjemný zážitek Michaela Koudelková, která byla pachatelem přepadena.

Policisté už svého kolegu zatkli a umístili ho do cely. Zřejmě na něj bude uvalena vazba. „Z naší strany byl soudu podán návrh na jeho vzetí do vazby, o němž se rozhodne v nejbližších hodinách,“ řekl mluvčí krajského státního zastupitelství v Brně Hynek Olma. To se také dnes odpoledne stalo a soud skutečně policistu poslal do vazby.

Video Obsluha herny Michaela Koudelková popisuje přepadení policistou
video

Obsluha herny Michaela Koudelková popisuje přepadení policistou

Podle mluvčí policie Petry Vedrové bude policista v nejbližší době propuštěn ze služebního poměru Policie ČR.

/*json*/{"map":{"lat":49.85215166777,"lng":15.18310546875,"zoom":6,"mapTypeId":"roadmap"},"markers":[],"polylines":[],"circles":[],"polygons":[],"rectangles":[]}/*json*/