Zubří opět vede házenkářskou extraligu

Zubří - Házenkáři Zubří se vrátili na čelo extraligové tabulky. V předehrávce 14. kola extraligy proti Frýdku Místku se v domácím prostředí protrápili k těsné výhře 31:29 a na prvním místě tabulky jsou před pražskou Duklou  jen díky lepšímu skóre.

Favorizované Zubří mělo s Frýdkem Místkem hodně práce. V úvodu sice rychle vedlo 5:1, jenže pak hosté srovnali krok, domácí kupili technické chyby a v útoku naráželi na skvělého gólmana Šoltése. Poločas vyhrálo Zubří o jediný gól a 12 minut před koncem šel Frýdek Místek zásluhou Leoše Petrovského dokonce do vedení 24:23. O těsném vítězství rozhodlo Zubří až v samotném závěru. I díky devítigólovému příspěvku Martina Stržínka a šťastné trefě Josefa Hantáka zvítězilo 31:29 a před vánoční přestávkou se alespoň na chvíli vrátilo do čela extraligy.

Reportáž Daniela Šumbery (zdroj: ČT24)