Motosalon představí novinky ve světě motorek

Brno - Tři nové modely motocyklu Jawa 660, novinky letošní sezony od hlavních světových značek nebo velkou expozici čtyřkolek představí letošní Motosalon. Expozice se otevřou pro odborníky dnes. Veletrh se do Brna vrací po dvou letech a přihlásilo se na něj kolem stovky vystavovatelů. Veletrhy Brno předpokládají, že se na motorky do Brna přijde do neděle podívat kolem 45.000 návštěvníků.

Expozice organizátoři soustředili do moderního pavilonu P, zaujmou 15.000 metrů čtverečních výstavní plochy. Na brněnském výstavišti se představí motocykloví producenti od Aprilie přes BMW, Harley-Davidson, Hondu, českou JAWU, KTM, Kymco a Moto Guzzi po Triumph a Yamahu.

Video NO COMMENT: Motosalon v Brně
video

NO COMMENT: Motosalon v Brně

Tuzemská značka Jawa v Brně poprvé představí veřejnosti tři nové modely motocyklu Jawa 660. Jeden z nich bude speciál se zvláštním lakem, další retro Californian. Novinky představí i společnost DK auto-moto, která je oficiálním dovozcem motocyklů značky Triumph do ČR a na Slovensko.

Novinky letošní sezony přiveze do Brna také Honda. Lidem ukáže například dvanáctou generaci legendárního sportovního motocyklu CBR1000RR Fireblade, pohodlný cestovní motocykl Crosstourer nebo skútr Vision 50.