Volejbal: Frýdek-Místek - Přerov 3:0

Frýdek-Místek - Ve 3. kole extraligy volejbalistek se utkaly dosud neporažené hráčky Sokola Frýdek-Místek a Prechezy Přerov. Domácí hráčky dokonce po výhře v Brně neztratili v dosavadním průběhu sezony ani set, proto byly v utkání s Přerovem favoritkami.

Nástup do zápasu vyšel domácím famózně a brzy vedly 11:1. Frýdek-Místek těžil ze servisu, naopak Přerov měl problém na postu libera s přihrávkou. Také díky povedenému nástupu získaly domácí hráčky první set snadno 25:15.

I druhý set začaly lépe hráčky Sokola. Ovšem Přerov dokázal skóre otočit a většinu setu byl pak ve vedení. Ještě před koncovkou však Frýdek-Místek opět svou hru zlepšil, skóre otočil a poměrem 25:21 se dostal do vedení 2:0 na sety.

Podobný průběh měl i třetí set, ve kterém opět byly dlouho ve vedení přerovské hráčky, závěr patřil ale znovu domácím a po výhře 25:18 mohly slavit výhru 3:0 na sety. V čele extraligy se tak bez ztráty bodu i setu drží spolu s Prostějovem a Olympem Praha.

Reportáž Davida Procházky (zdroj: ČT24)