Hokejbal: Karviná - Kert Park Praha 1:3

Karviná - Ve třináctém kole nejvyšší soutěže hokejbalistů přivítal tým Karviné celek pražského Kert Parku. Slezané mají letos jednoznačný cíl – postup do play off a zejména na domácím hřišti tak nechtějí ztrácet body – tentokrát jim to ale nevyšlo a pražskému favoritovi podlehli 1:3.

Všechno důležité pro konečný výsledek se odehrálo během druhé třetiny. Nejprve proměnil ve 20. minutě Kroček přísně nařízené trestné střílení a těsně před koncem druhého dějství neuhlídali Slezané nejprve Davida Rozenberga a půl minuty poté ani Tomáše Sikoru.

Až za stavu 0:3 zvýšili domácí v závěrečné části hry aktivitu, výsledkem byl ale pouze jediný gól, když se zblízka prosadil při přesilovce Tomáš Tomiczek. To už ale zbývaly do konce zápasu pouhé dvě minuty a hosté v nervózním závěru svůj dvougólový náskok uhájili. Přes ztrátu zůstává Slezanům jediný cíl – postup do play off. Karviná po polovině soutěže ztrácí na 9. místě na jistotu play off tři body.

Reportáž Ladislava Lhotského (zdroj: ČT24)