Kolísavé výkony ostravských volejbalistů pokračují

Ostrava - Porážkou 2:3 po velmi nevyrovnaném výkonu skončil pro volejbalisty Ostravy jejich zápas 8. extraligového kola proti Zlínu. Aktuálně 5. celek tabulky tak pokračuje v sérii pravidelného střídání jednoho vítězství a jedné porážky.

Nevyrovnanost výkonů i tím i výsledků je v probíhající sezoně pro ostravské volejbalisty typická. Po vítězném zápase přijde porážka, po výborně odehraném setu nečekaný herní výpadek v tom následujícím. Potvrdilo se to také v posledním zápase Ostravských proti Zlínu. Pozměněná sestava s Peterem Michalovičem pouze mezi náhradníky začala špatně a rychle prohrávala 0:1, ovšem ve druhé sadě bylo vše jinak a domácí vedli vysoko 16:9. Ani to ale nestačilo a i tento set Ostrava ztratila. Zápas byl nakonec oboustranně jako na houpačce a tak dospěl až do tiebreaku. V něm Ostravští totálně propadli. Prohráli 9:15 a celý zápas tedy ztratili 2:3.

Reportáž Rostislava Hellemanna (zdroj: ČT24)