15. kolo extraligy florbalu: FBC Ostrava - Tatran Střešovice 2 : 3

Ostrava - Florbalisté FBC Ostrava sehráli v 15. kole extraligy dramatický zápas s mistrovským Tatranem Střešovice. V utkání, které bylo chudé na branky, měli domácí Ostravané dlouho navrch, přesto favoritovi podlehli 2:3.

Ostravané ve žlutých dresech dvakrát nad obhájcem titulu z pražských Střešovic vedli. V brance domácích se poprvé v extralize po svém návratu na florbalové palubovky představil Vít Schulmeister, který držel na uzdě tatranské střelce.

Ještě v padesáté minutě drželo Remedicum vedení 2:1, pak asi ale vybral Schulmeister jedinou slabší chvilku v utkání a Ondřej Riebauer z úhlu srovnal na 2:2. Po dvou nevyužitých přesilovkách Ostravy se schylovalo k prodloužení. Tento vývoj duelu, ale zatrhl znovu Riebauer, který 99 sekund před koncem druhou brankou rozhodl o vítězství Tatranu nad FBC 3:2. U Ostravanů převládalo po utkání z výsledků zklamání, předvedená hra naopak dává  naději do dalších kol.

Reportáž Davida Knebela (zdroj: ČT24)