Házená: Hranice se posunuly do horní půli tabulky

Hranice - Házenkáři Hranic se po 18. kole extraligy vrátili do horní poloviny tabulky. Na aktuální 6. místo zajišťující boje o titul je posunulo vítězství nad Frýdkem-Místkem 35:31.

Hranice byly v utkání s Frýdkem-Místkem favoritem a v úvodu zápasu to bylo víc než zřetelné. Po dvaceti minutách hry vedli domácí o devět branek 17:8 a vypadlo to na bezproblémové vítězství. Jenže ve druhém poločase se hra Cementu nepochopitelně změnila. Přišly nevynucené chyby, neproměňování šancí a Frýdek-Místek byl rázem zpátky ve hře.

Hraničtí nakonec povinné vítězství s Frýdkem-Místkem vybojovali, zvítězili 35:31. Posunulo je to na šestou příčku tabulky, tedy mezi týmy, které budou bojovat o titul. Jenže právě do těchto zápasů musí Hranice svou hru hodně vylepšit. Jinak neuspějí.

Reportáž Rostislava Hellemanna (zdroj: ČT24)