Florbalistky Vítkovic vedou v semifinále play-off 2:0

Ostrava - Zatímco muži Vítkovic se v semifinálové sérii spíše trápí, jejich ženské kolegyně tuto část play-off zvládají dobře. Nad Chodovem vedou po dvou utkáních 2:0, byť včerejší druhý zápas rozhodly také až v prodloužení.

Vítkovická děvčata odehrála první zápas semifinále proti Chodovu ve velkém stylu a zvítězila bezpečně 5:1. Druhé utkání už sice tak jasné nebylo, ale nakonec dopadlo pro Vítkovické dobře.

Video Reportáž Rostislava Hellemanna
video

Reportáž Rostislava Hellemanna

Gólově nejbohatší byla první třetina zápasu, kdy padlo sedm branek a Vítkovice ji vyhrály 4:3. Oporou Chodova byla hlavně Gabriela Žůrková, která dala Vítkovicím tři góly, ale ani její brankový příspěvek na úspěch nestačil. Po šedesáti minutách hrací doby byl stav vyrovnaný 6:6 a přišlo na řadu prodloužení. V něm, přesně s ukončenou druhou minutou, rozhodla o druhém vítězství v sérii Zuzana Halfarová.