Házenkáři Dukly Praha doma zdolali Hranice

Praha - Házenkáři Hranic si zkomplikovali cestu za mistrovským titulem. Druhý tým tabulky přijel na palubovku pražské Dukly s velkým očekáváním, nakonec však vyšel z utkání naprázdno a prohrál 25:28.

Sestřih házené Dukla Praha - Hranice (zdroj: ČT24)

Skóre utkání, které bylo dalším z důležitých zastávek na cestě k extraligovému titulu, otevřely Hranice hned v první minutě střetnutí. Vedení však Moravané udrželi jen první dvě minuty a od té doby tempo utkání diktovala Dukla Praha. Pražané nakonec velice vyrovnaný duel vyhráli 28:25.

„Na výhru jsme do minulého zápasu čekali hodně dlouho a to, že se nám dnes povedlo druhé vítězství v řadě, je pro nás jedině plus,“ uvedl po utkání hráč domácích Štěpán Krupa.

Další ze zápasů se hrál ve skupině o udržení - Kopřivnice v něm doma porazila hosty z Brna 35:29.

Extraliga házenkářů - 6. kolo nadstavby:

Skupina o titul:

Dukla Praha - Hranice 28:25 (15:14) Nejvíce branek: Krupa 6, Šik, Lehocký a Kotrč po 5 - Galus 6, Šíra 5. Rozhodčí: B. Frieser, L. Frieser. Sedmimetrové hody: 3/3 - 6/4. Vyloučení: 6:5. Diváci: 150.