Baník obdržel další debakl

Příbram – Ostravský Baník potřetí v řadě obdržel čtyři góly a nevstřelil ani jednu branku, tentokrát prohrál na hřišti Příbrami.

Příbram - Baník Ostrava 4:0

Skóre 0:12 z posledních tří prohraných zápasů. Taková je bilance ostravského Baníku, jenž potřetí v řadě prohrál 0:4. Tentokrát si na něj vyšlápla Příbram, která naopak vyhrála podruhé za sebou a posunula se v tabulce na sedmé místo. O góly vítěze se postarali Mareš, Jugas a hned dvakrát se proti svému bývalému klubu prosadil Stratil, jenž skóroval stejně jako Jugas v lize poprvé.

REPORTÁŽ Z UTKÁNÍ

Mladá Boleslav - Olomouc 2:2

Mladá Boleslav po dvou přesvědčivých výhrách vydřela v domácím prostředí remízu se Sigmou Olomouc. Hosté dvakrát vedli, nejdříve se trefil parádní ranou k levé tyči Jan Navrátil, minutu poté však srovnal nádhernou technickou střelou z přímého kopu Jan Štajner. Olomouci však trvalo jen minutu, než se znovu ujala vedení, když se o gól postaral Falta. Sigma však v závěru své vedení ztratila, míč do sítě hostí dorazil Nešpor.