Dobré ráno bude „mít otevřeno“

Jste zvědaví, jak vypadá zákulisí ranní show České televize? Máte jedinečnou šanci to zjistit! Na úterý 24. září 2013 si Dobré ráno pro diváky připravilo téma „Máme otevřeno“ a chce jej pojmout doslova.

Mnozí z vás už určitě brněnské studio České televize navštívili během Dne otevřených dveří. Studio Dobrého rána vás určitě přivítalo s otevřenou náručí, ale nemohli jste zažít moderátory Lenny s Ondrou a celý štáb v akci. „Zatímco při Dni otevřených dveří sice můžou návštěvníci chodit po budově, ale téměř nic se tam neděje, tentokrát uvidí všechny profese v akci – režii, moderátory, kameramany, maskérky a tak dále. A samozřejmě i atraktivní hosty!“ vysvětluje záměr dramaturg Jan Mitáček.

V „otevřené úterý“ budete mít, kromě hvězdného „dobroráňáckého“ týmu, šanci získat autogram od módního návrháře Josefa Klíra. Moderátoři uvaří své oblíbené speciality, které taky ochutnáte. A pokud bydlíte na druhé straně republiky, nudy u obrazovek se taky nemusíte bát: „Do neobvyklých míst se podíváme i s kamerou – budeme vysílat z maskérny, z kostymérny, z vrátnice, z režie, prostě ze zákulisí,“ doplňuje Mitáček.

Pokud se na živou prohlídku registrujete předem, získáte atraktivní ceny, o něž byste v běžném vysílání museli soutěžit, vyzvednout si je ale musíte osobně. Navštívit Dobré ráno bude ale v tento den možné i bez ohlášení. Sledujte web a facebook, kde včas najdete všechny potřebné informace.