Jihlava v Havlíčkově Brodě zaváhala, Třebíč přejela Beroun

Havlíčkův Brod, Beroun - Již o sedm bodů vedou mladoboleslavští hokejisté tabulku první ligy. Středočeši totiž porazili Ústí nad Labem 3:1, naopak druhá Jihlava v tradičním derby nestačila na Havlíčkův Brod a podlehla mu 2:3. V dalších zápasech hráči Berouna zklamali své příznivce v Třebíči, když prohráli vysoko 0:4.

Jihlava proti Havlíčkovu Brodu ani podruhé v sezóně neuspěla. Domácí sice od první minuty prohrávali a odolávali jihlavskému náporu, jenže ve druhé třetině zásluhou Stacha a Čípa otočili skóre. V 54. minutě vyrovnal Hubáček, v předposlední minutě však zajistil Rebelům tři body nováček v sestavě Tomi. Beroun nedokázal v Třebíči skórovat, prohrál 0:4 a nebodoval už popáté v řadě.

Havlíčkův Brod - Jihlava 3:2 (0:1, 2:0, 1:1)

Branky: 24. Stach, 29. Číp, 59. Tomi - 1. Kadlec, 54. Hubáček. Rozhodčí: Fraňo, Úlehla - Čížek, Křivohlavý. Vyloučení: 5:3. Bez využití. Diváci: 2 743.

Třebíč - Beroun 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
Branky: 5. Kaut, 7. Holec, 45. Vondráček, 47. Nahodil. Rozhodčí: Vampola - Černý, Reich. Vyloučení: 4:7, navíc Bilčík - Stránský oba 5 min. a do konce utkání. Bez využití. Diváci: 1 180.